Orinka

Disques Victoire Ornamente Clé de sol

  -  Znamená v překladu disky vítězství. Disques Victoire  je kanadská nezávislá gramofonová společnost z Quebecu specializující se na záznam a prosazování francouzských umělců.
 
Narozena 13.5.2012

Matka: Zazu z Jeřic
Otec: Endy z Vyšehradského podhradí 

2.6.2013

    Orinka splnila zkoušku dospělosti. Byla úspěšně zbonitována a je z ní chovná fena s bonitačním kódem 21,5/1,95/I/A1/E3/CH2 .

 

 

 

 


26.7.2012

    Tenhle den byl naprosto neuvěřitelný! Jeli jsme s dětmi na výlet do Zoo do Prahy. A protože nám zbyl nějaký čas, zavolala jsem Alence, jestli můžeme přijet na kafe a pomuchlovat  zbylá štěňátka, která ještě neodešla do nových domovů. Takže jsme si dali kávu, pokecali (samozřejmě že většinou jen o psech) a pomuchlovali štěňátka (což v té době byla modrá Noemi a černá s pálením Viktorie). A právě Viktorie mě prostě uchvátila. Nejen typickým vzhledem PK, ale hlavně povahou. Přesto jsme po skvělém odpoledni sedli do auta a vyrazili na cestu k domovu. No ujeli jsme asi tak 2 km a když celá rodina viděla a slyšela jak se nad ní rozplívám, padlo rozhodnutí: "Mamko, když máš ty narozeniny, tak si jí vezmi!" No a bylo rozhodnuto. Otočili jsme se a přepadli Alenku znovu. Byla překvapená a nemohla uvěřit úplně stejně jako já. Bylo to to nejnepromyšlenější rozhodnutí, jaké jsem zatím v životě udělala, ale ještě jsem ani jednou nelitovala. Sice jsem si domů místo štěňátka přivezla torpédo, ale kdo může říct, že si v podstatě PŘIVEZL KRYSAŘÍKA ZE ZOO !!! cheeky

 

 

  

v chovatelské stanici - ještě mezi sestřičkami

...